O firmie

Firma Delico znajduje się w okolicach Bielska-Białej, w malowniczo położonej miejscowości
Rybarzowice. To tutaj łączą się szlaki komunikacyjne Północy z Południem Europy.
Warto dodać, że odległość, która dzieli firmę od stolicy Austrii, Słowacji i Czech jest taka sama
jak odległość od stolicy Polski. Dodatkowym atutem położenia jest niewątpliwie region, w którym
znajduje się firma.

Bielsko-Biała położone jest w najbliższym sąsiedztwie granic z Republiką Czeską i Słowacką, w odległości
50km od stolicy województwa Śląskiego - miasta Katowic.

Chłodnie Składowe Delico rozpoczęły swoją działalność w 1996 roku jako niewielki zakład, który zajmował się sprzedażą hurtową mrożonego drobiu. Z czasem firma dynamicznie się rozwinęła i rozszerzyła profil działalności.
Po przeprowadzonej inwestycji w maju 2004 roku uzyskaliśmy nr weterynaryjny - PL 24021101 WE uprawniający
do handlu na terenie UE

Nasza firma specjalizuje się w pozyskiwaniu surowca (mięsa drobiowe,wieprzowe, wołowe) jego sortowaniu, konfekcji, mrożeniu i dystrybucji. Bezpieczeństwo i wysoką jakość sprzedawanego przez nas towaru, gwarantuje
stały nadzór Inspekcji Weterynaryjnej oraz wdrożony system HACCP. Dzięki działającemu systemowi, kontrolujemy wszystkie punkty krytyczne mogące mieć wpływ na obniżenie jakości sprzedawanego surowca.

Wielkim atutem naszej firmy jest fakt ,iż posiadamy własną bazę chłodniczą, chłodnie szokowego mrożenia, chłodnie minusowe o łącznej pojemności 800 ton. Naszym klientom zapewniamy kompleksową usługę , a na ich życzenie organizujemy również dostawę zakupionego surowca .

Od lat współpracujemy ze stałą bazą solidnych przewoźników.

Naszymi głównymi rynkami są kraje UE. Posiadamy również uprawnienia do sprzedaży surowca na rynek : Kazachstanu, Uzbekistanu, Kirgistanu.

Towar oznaczony etykietą DELICO jest rozpoznawany zarówno na rynku krajowym jak i zagranicznym , a zarazem kojarzony z bardzo dobrą jakością, kompetentną obsługą oraz rzetelnym serwisem.
Jesteśmy dumni, że przez wszystkie lata naszej działalności udało nam się stworzyć markę DELICO oraz wypracować opinię uczciwego producenta.

Nasze plany na przyszłość...

Pozyskiwanie nowej bazy dostawców oraz poszerzanie liczby naszych klientów w kraju, całej Europie i nie tylko... Ciągle pracujemy nad dalszym rozwojem firmy jej pozytywnym wizerunkiem oraz utwierdzaniem w przekonaniu, iż marka DELICO jest godna zaufania.

Chcemy aby nasi klienci pracowali z nami z przyjemnością i pewnością, że DELICO to dobra POLSKA jakość.

 

Zapraszamy do współpracy
Zespół DELICO